هواپز گوسونیک مدل GHO-517

( GOSONIC GHO-517 Halogen Oven )

توان 1200 - 1400 وات

پخت و پز آسان و سریع

هواپز هالوژنی دیجیتالی با چند عملکرد

کلید مایکرو برای ایمنی و صرفه جویی در مصرف انرژی

قابلیت افزایش حجم تا 17 لیتر با استفاده از حلقه گسترش

0 ریال

در انبار موجود نیست

   هواپز گوسونیک مدل GHO-517

   هواپز GHO-517 گاسونیک با توان 1200-1400 وات و حجم 12 لیتر به کمک سیستم پخت با هوای گرم و توسط المنتهای هالوژنی بدون تولید بو و دود و با حفظ آب , تازگی و سلامت مواد غذایی عمل پختن ، بخارپز کردن ، سرخ کردن ، کباب کردن ، برشته کردن ، بریان کردن و سوخاری کردن مواد غذایی را به خوبی انجام می دهد.درهواپز GHO-517 گاسونیک به دلیل جریان هوای داغ ، مواد غذایی خیلی سریع (حدود 2 تا 3 برابر معمول) و بطور یکنواخت پخته می شوند و در مصرف انرژی نیز به میزان زیادی صرفه جویی خواهد شد. جهت سهولت در استفاده از هواپز GHO-517 گاسونیک یک برچسب راهنما بر روی درب دستگاه درج شده است.
   هواپز GHO-517 گاسونیک مجهز به پنل کنترلی دیجیتال و صفحه نمایشگر دیجیتال با 3 چراغ نشانگر مربوط به زمان، دما و دستورات می باشد و پنل شامل تنظیمات زمان, حرارت, فرمان, تایید, مکث , کلیدهای کنترلی بالا و پایین و کلید مایکرو برای ایمنی و صرفه جویی در مصرف انرژی هستند. از طریق حلقه فلزی ارایه شده همراه هواپز GHO-517 گاسونیک و قرار گیری آن بر روی قابلمه شیشه ای می توان گنجایش دستگاه را تا 17 لیتر افزایش داد. درب و قابلمه شیشه ای هواپز GHO-517 گاسونیک این امکان را می دهد که بر مراحل پخت غذا نظارت کامل داشت. از طریق عملکرد SELF -CLEANING و خاصیت جداشدن فطعات به راحتی هواپز GHO-517 گاسونیک قابل تمیز شدن می باشد.
   لوازم جانبی ارایه شده همراه هواپز GHO-517 گاسونیک شامل بشقاب برشته کردن، توری نان، توری کوتاه، توری بلند، انبر، کباب پز، بخار پز می باشد

   مشخصات کلی

   نوع : هواپز هالوژنی
   کشور سازنده : چین

   مشخصات فنی

   ظرفیت : 17 لیتر
   صفحه نمایشگر :
   تایمر :
   دیگ قابل جدا شدن :
   توان مصرفی : 1200-1400 وات
   محفظه جمع آوری سیم :
   سایر مشخصات : لوازم جانبی : حلقه گسترش، بشقاب برشته کردن، توری نان، توری کوتاه، توری بلند، انبر، کباب پز، بخار پز
   هواپز هالوژنی
   چین
   17 لیتر
   1200-1400 وات
   لوازم جانبی : حلقه گسترش، بشقاب برشته کردن، توری نان، توری کوتاه، توری بلند، انبر، کباب پز، بخار پز