مخلوط کن کنوود مدل BL650

( )

توان مصرفی 600 وات

دارای تیغه فولادی یخ خرد کن

دارای سیستم قفل ایمنی Kenlock

دارای دکمه‌های چراغ دار برای برنامه‌ریزی چند منظوره

 • 12 ماه گارانتی شرکتی

5,820,000 ریال

موجود

  مخلوط کن کن وود مدل BL650

   

  مخلوط کن کن وود مدل BL650 دارای 5 برنامه از پیش تنظیم شده جهت تهیه انواع نوشیدنی سرد و گرم ، انواع سس ها وسوپ ها و همچنین خرد کردن یخ می باشد که عملکرد هر کدام بصورت پنلی مجزا بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده و به راحتی با فشردن آنها دستگاه شروع به کار می کند. این دستگاه دارای 3 سرعت مختلف و دارای سرعت ضربه ای می باشد که مانع از فشار بیش ازحد به موتور دستگاه می گردد.
  این مخلوط کن دارای پارچ شیشه ای 1.6 لیتری به همراه محافظ درب پوش می باشد که در حین کار از پاشیدن مواد به بیرون جلوگیری می کند. به علاوه درون پارچ دستگاه یک فیلتر قابل جدا شونده و قابل شستشو طراحی شده که باعث می شود تا آب میوه بدون تفاله و بسیار شفاف درون ظرف ریخته شود.
  این دستگاه مجهز به قفل ایمنی Kenlock است که با یک چرخش کوچک دستگاه قفل می شود و تا زمانیکه دوباره چرخیده نشود به هیچ عنوان بدنه و پارچ از هم جدا نمی شوند. همچنین تیغه های این دستگاه طوری طراحی شده که در مقابل مواد غذایی سفت از جمله یخ بسیار مقاوم و محکم می باشند.

  مشخصات کلی

  نوع : مخلوط کن
  ابعاد : 41 × 17.5 × 20 سانتی متر
  وزن : 3.8 کیلوگرم
  توان : 600 وات
  کشور سازنده : چین
  محفظه جمع آوری سیم برق :

  مشخصات مخلوط کن

  ظرفیت پارچ : 1.6 لیتر
  جنس پارچ : شیشه
  جنس بدنه : استیل
  تنظیمات سرعت :
  تعداد تنظیمات سرعت : 3 سرعت
  عملکرد پالس :

  مشخصات آسیاب کن

  جنس تیغه : استیل
  سایر مشخصات : مدرج به ظرفیت یک وشش دهم لیتری - دکمه‌های چراغ دار برای برنامه‌ریزی چند منظوره - دارای سیستم قفل ایمنی Kenlock - همراه با قفل داخلی در پوش - دارای فیلتر داخلی قابل جداسازی وقابل شستشو برای حصول آبمیوه شفاف و بدون تفاله
  مخلوط کن
  41 × 17.5 × 20 سانتی متر
  3.8 کیلوگرم
  600 وات
  چین
  1.6 لیتر
  شیشه
  استیل
  3 سرعت
  استیل
  مدرج به ظرفیت یک وشش دهم لیتری - دکمه‌های چراغ دار برای برنامه‌ریزی چند منظوره - دارای سیستم قفل ایمنی Kenlock - همراه با قفل داخلی در پوش - دارای فیلتر داخلی قابل جداسازی وقابل شستشو برای حصول آبمیوه شفاف و بدون تفاله