مخلوط کن گوسونیک مدل GSB 807

( Gosonic GSB 807 Blender )

مجهز به عملکرد توربو

توان مصرفی 500 وات

دارای سویچ ایمنی داخلی

دارای پایه های ضد لغزش

0 ریال

در انبار موجود نیست

  مخلوط کن گوسونیک مدل GSB 807

  مخلوط کن و آسیاب GSB-807 گاسونیک با توان 500 وات وسیله ای کارآمد برای مصارف خانگی است که امکان مخلوط و آسیاب نمودن انواع مواد غذایی را در کمترین زمان ممکن فراهم می نماید.جنس بدنه مخلوط کن و آسیاب GSB-807 گاسونیک پلاستیک مقاوم با روکش استیل می باشد که علاوه بر زیبایی تمیز کردن بسیار آسانی دارد. ولوم کنترل تعبیه شده روی بدنه آسیاب مخلوط کن گاسونیک برای انتخاب سرعت دستگاه در دو حالت کم و زیاد و حالت سرعت توربو (لحظه ای) می باشد.
  مخلوط کن و آسیاب GSB-807 گاسونیک مجهز به پارچ شیشه ای شفاف مدرج با ظرفیت 1.5 لیتر می باشد , تیغه داخلی مخلوط کن از جنس استیل ضد زنگ با طراحی 6 شاخه بوده که مخلوط کردن مواد را بسیار آسان نموده است. درب پلاستیکی پارچ دارای قسمت شکر ریز می باشد و برای افزودن مواد به درون پارچ قابل استفاده است.محفظه آسیاب ارائه شده با مخلوط کن و آسیاب گاسونیک نیز از جنس شیشه بوده و قابل نصب روی پایه دستگاه می باشد و قادر به آسیاب نمودن مواد خشک و سخت همچون دانه های قهوه، چوب دارچین یا ادویه جات می باشد.
  پایه های ضد لغرش تعبیه شده زیر بدنه مخلوط کن آسیاب گاسونیک از لغزش و سر خوردن آن هنگام کار جلوگیری می کند.سوییچ ایمنی داخلی تعبیه شده در مخلوط کن و آسیاب گاسونیک ایمنی هنگام کار را بالا برده و فیوز حرارتی از گرم شدن بیش از حد موتور و سوختن آن جلوگیری می نماید.

  مشخصات کلی

  توان : 500 وات

  مشخصات مخلوط کن

  ظرفیت پارچ : 1.5 لیتر
  جنس پارچ : طلق
  جنس بدنه : پلاستیک
  تنظیمات سرعت :
  تعداد تنظیمات سرعت : 3 سرعت
  عملکرد پالس :
  سایر مشخصات : مجهز به عملکرد توربو سویچ ایمنی داخلی سیستم محافظ موتور در برابر گرم شدن بیش از حد پایه های ضد لغزش سرعت کم و زیاد و حالت یخ خردکن

  مشخصات آسیاب کن

  جنس تیغه : استیل
  جنس بدنه : طلق
  500 وات
  1.5 لیتر
  طلق
  پلاستیک
  3 سرعت
  مجهز به عملکرد توربو سویچ ایمنی داخلی سیستم محافظ موتور در برابر گرم شدن بیش از حد پایه های ضد لغزش سرعت کم و زیاد و حالت یخ خردکن
  استیل
  طلق