برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

همکاری در فروش

هــمکاری در فـروش ، از وایت کالا درآمد کسب کنید

همکاری در فروش یا affiliate marketing یکی از مهمترین شاخه‌های بازاریابی که تمام فروشگاه های بزرگ جهان از این روش فروش استفاده می کنند. در این روش شما به عنوان همکار فروش وایت کالا به تبلیغ و معرفی محصولات موجود در وایت کالا در سایت ها و یا شبکه های اجتماعی می کنید و مخاطبان خود را به وایت کالا می فرستید و به ازای هر فروش از ما کمیسیون دریافت می کنید.

چگونه کسب درآمد کنیم؟

برای فروش محصولات، ابتدا در سیستم همکاری در فروش (https://whitekala.com/fff)ثبت نام کنید ( البته کاربران فعلی سایت به صورت پیش فرض عضو بخش همکاری در فروش هستند و میتوانند با نام کاربری و رمز عبور وایت کالا وارد شوند) تا کد معرف اختصاصی شما مشخص شود. این کد را میتوانید در قسمت امور مالی ببنید.

پس از وارد شدن به بخش همکاری در فروش، در ابتدا اطلاعات خود، شامل اطلاعات تماس و اطلاعات بانکی را  در قسمت اطلاعات کاربری تکمیل نمایید.

شما می توانید این کد معرف را به انتهای آدرس هر صفحه ای در وایت کالا اضافه کنید. با اولین ورود هر کاربر با استفاده از لینک های اختصاصی شما، کد معرف شما در کوکی مرورگر به مدت ۳۰ روز ذخیره شده و در این مدت کاربر هر محصولی را خرید کند به شما کمیسیون تعلق می گیرد.


نمونه ای از لینک هایی که می توانید استفاده کنید. البته باید به جای کلمه CODE کد معرف خودتون را قرار بدید.

ارجاع مشتری به صفحه اصلی وایت کالا:

http://whitekala.com/?refby=CODE

 

ارجاع به صفحه اجاق گازها:

https://whitekala.com/4-oven?refby=CODE

 


البته برای تک تک محصولات نیز می توانید لینک اختصاصی خودتون را داشته باشید که در پنل همکاری شما قرار داده شده است.یعنی با ورود به قسمت محصولات و کلیک در قسمت جزئیات هر محصول، لینک مربوط به ان محصول را بدست اورید. همچنین در قسمت محصولات می توانید کمیسیون هر محصول را مشاهده نمایید.

همچنین شما می توانید هر زمان که مجموع کمیسون های شما به حداقل مدنظر وایت کالا رسید، درخواست واریز درآمد خود را برای وایت کالا ارسال کنید تا پس از بررسی به حساب بانکی تان واریز گردد.

چه کسانی می توانند از همکاری در فروش وایت کالا درآمد کسب کنند؟

اگر صاحب وبسایت یا وبلاگی و  پیج اینستاگرام و کانال تلگرام هستید که مخاطبان شما امکان ایجاد فروشگاه اینترنتی دارند.

 

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم