مقایسه 0

محافظ کوچک لباس‌های مشکی

با سری جدید 9000 ماشین‌های لباس‌شویی آاگ راه‌حلی پیشرو را برای مراقبت از لباس‌هایتان در اختیار داشته باشید.

این اولین ماشین لباس‌شویی دنیا با تکنولوژی فیلتر تعویض یون هوشمند تصفیه آب soft water است که مواد معدنی سخت را که حاوی  یون‌های سدیوم هستند را تنها در دمای 30 درجه به آبی صاف و خالص تبدیل می‌کند.

همچنین با استفاده از این ماشین‌های لباس‌شویی مواد شوینده به محض اینکه وارد دریچه آن می‌شوند  دارای عملکرد موثرتری می شوند.و در آخر اینکه شما می‌توانید تنها در دمای 30 درجه به عملکردی مشابه  دمای  60 درجه برای پاکیزگی لباس‌هایتان بدون رنگ‌پریدگی برسید.

 

از ژاکت‌های نخی محافظت می کند

آیا تاکنون جرات نمی‌کردید لباس‌های نخی،ابریشمی و لباس‌های بیرونتان را همزان باهم خشک کنید؟ اکنون دیگر می‌توانید هرآنچه را که می‌شویید را با یک برنامه مناسب خشک کردن که حتی از مخصوص‌ترین لباس‌هایتان محافظت می‌کند خشک کنید. با سری 8000 خشک کن‌های چند منظوره با سیستم «ابسلوت کر»،برنامه مخصوصی که تدارک دیده‌ایم پروسه خشک کردن هموار را به آرامی تکرار می‌کند تا در نتیجه ژاکت دست‌شور شما را بدون هیچ چین و چروکی خشک کند حرکات درام هوشمند و تنظیمات دما برای نهایت مراقبت از لباس های شما برای حفظ شکل و حالت طبیعی لباس های ابریشمی.

 

محافظ ژاکت‌های نخی

شهامت خشک کردن لباس هایتان حتی آنها که هرگز فکر نمی‌کردید بتوانید با سری 8000 آن‌ها را خشک کنید را داشته باشید. خشک کن‌های معتبر وولمارک ما همراه با تکنولوژی منحصربفرد ابسلوت‌کر با یک برنامه مناسب که به دقت حرکات و دمای محفظه خشک‌کن را کنترل می‌کند کار می‌کند. لباس‌های نخی ظریفتان که دارای برچسب فقط با دست شسته شوند هستند در تمام طول چرخش در محفظه خشک کن به صورت صاف و پهن شده در سطح محفظه قرار می‌گیرند تا عملیات خشک کردن مسطح انجام شود. ما تضمین می‌دهیم که بافت و شکل ژاکت‌هایتان حفظ شود و هرگز دچار چین و چروک نشوند.

 

لباس‌هایی که بیرون می‌پوشید به مراقبت بیشتری نیاز دارند

بدون مراقبت صحیح، لباس‌هایی که در بیرون از منزل می‌پوشید به مرور کارایی خود را از دست می‌دهند. با تکنولوژی دوال‌سنس که آب‌گریزی پارچه را به قابلیت تنفس تبدیل می‌کند این کارایی  و ماندگاری لباستان می‌تواند حفظ و بهبود داده شود

.

از انواع گوناگون پارچه‌ها محافظت می‌شود

از لباس‌هایتان درست مراقبت کنید تا آنها همچنان مثل روز اولشان شاداب و نو بمانند. سری 8000 ماشین‌های لباس‌شوی آاگ همراه با تکنولوژی اکومیکس مواد شوینده و نرم کننده‌ها را قبل از فرایند شستوشو با هم قاطی می‌کند و سپس آنها را  به طور مساوی در آب توزیع می‌کند. این کار باعث فعال شدن مواد شوینده می‌شوند و حتی در دماهای پایین کارایی آنها را بیشتر می‌کند.

 

به چالش کشیدن عادت‌های کهنه لباس شستن

شستن لباس‌ها به شکلی که بعد از هر شستوشو به مانند روز اولشان باشند نیازمند یک اعتماد تازه کشف شده به توانایی‌های ماشین لباسشویی و خشک کن آن دارد. دست کم با ماشین‌های لباسشویی آاگ می‌توانید به شستن ظریف‌ترین و نازک‌ترین لباس‌هایتان از جمله بلوزهای ابریشمی، جامپرهای نخی و لباس‌های ضدآب بیرونتان بودن ترس از بین رفتنشان اعتماد کنید. 

 

تکنولوژی دوال سنس (حس دوگانه)

تکنولوژی دوال سنس ما برنامه های ماشین را با لباس‌هایتان از جمله لباس‌های نازک و ظریف، نخی و یا لباس های بیرونتان سازگار می‌کند. بنابراین تمام لباس‌هایتان با یک بار شستوشو به دقت شسته می‌شوند و خشک می‌شوند. 

تکنولوژی دوال سنس ما همچنین مراقب لباس‌های نخی‌ای که فقط باید با دست شسته شوند نیز هست. هر دو چرخه شستوشو و خشک کردن توسط وولمارک بلو برای شستو شوی لباس‌های فقط-دست‌شور در یک چرخه  گواهی شده‌اند. این بدان معناست که دیگر نیازی به شستوشوی دستی نیست.

 

تکنولوژی اکومیکس

برخلاف ماشین های لباسشویی دیگر ، در ماشین های لباسشویی آاگ ؛ پودر شوینده و آب به صورت جداگانه قبل از آنکه بالباسها ادقام شوند ، درون محفظه ای جداگانه با یکدیگر مخلوط میشوند و پس از آن نیز برخلاف باقی ماشین های لباسشویی که از زیر بالباسها در تماس هستند ، این محلول از بالا به لباسها اسپری میشود و بدین شکل از ایجاد هرگونه لک و سفیدکی جلوگیری به عمل می آورد .

مزیت این فناوری در این است که وقتی آب و مواد شوینده جداگانه درون هم حل میشوند و یک محلول  ایجادمیشود که از بروز لکه جلوگیری میکند ، تمام آنزیم های موجود در پودر شوینده نیز تک تک فعال میشوند و روند شستشو بسیار دقیق تر و باکیفیت تر صورت میگیرد . 

 

تازگی و استحکام

لباس‌های بیرونتان را برای هرگونه چالشی با استفاده از تکنولوژی ابسولوت‌کر آاگ اماده کنید. خشک کن‌ها اغلب باعث خرابی و ا ازبین رفتن لباس‌ها و پارچه‌های گران قیمت و پیشرفته می‌شوند اما رویکرد ما کاملا متفاوت است. سری 8000 شامل یک برنامه بیرونی ابداعی هست که با یک زمان‌بندی دقیق و کنترل صحیح دما باعث بازیابی قابلیت ضدآبی غشاء مقاوم در برابر آب لباس‌ها حتی بهتر از زمانی که آنها را در هوای آزاد خشک می کنید می‌شود.

 

مراقبت خود کار

محافظت از لباس‌ها برای ما چیزی فراتر از بک ویژگی ساده‌است. ما این ویژگی را با طراحی محفظه خشک‌کن‌ها ایجاد کرده‌ایم. سری 6000 آاگ برای بهبود جریان آب در لباس‌ها همراه با یک محظه با تکنولوژی پروتکس عرضه می‌شود که که دارای طراحی مجزا و مخصوصی در سطح بافت آن است. این فناوری این اطمینان را به شما می‌دهد که لباس‌هایتان بدون چین و چروک و ژولیدگی از خشک‌کن خارج می‌شوند و هر روزه کیفیت لباس‌هایتان را حفظ می کند.

 

حفاظت همیشگی از کیفیت

شستشو و خشک کردن مداوم لباس‌هایی که هر روز به تن می‌کنید می‌تواند به الباف لباس‌های شما آسیب برساند.سری 6000 خشک کن‌های ما که مجهز به تکنولوژی پروسنس هستند از سنسورهای رطوبت و دمای پیشرفته‌ای استفاده می‌کنند که زمان و انرژی‌ای را که  برای هر مقدار لباس باید صرف شود  را تنظیم می‌کند. این تکنولوژی با صرفه جویی در زمان و انرژی تضمین می‌کند که لباس‌های محبوبتان هیچ وقت بیش از حد خشک نمی‌شوند و ظاهر و حس طراوت خود را در هر بار شستو‌شو حفظ می‌کنند.

 

آیا می‌توانم لباس‌های نخی را با ماشین بشورم؟

ممکن است که شما تصور کرده باشید که این کار امکان‌پذیر است، اما نهادهای پیشرو در صنعت نخ با این موضوع مخالف هستند. آنها دستگاه‌های ما را امتحان کردند و آنها را مورد تایید برای شستن لباس‌های نخی دانستند. پس در نتیجه زمانی که شما با برچسب وولمارک‌کر مواجه می‌شید این بدان معناست که می‌توانید با اعتماد کامل لباس‌های نخیتان را که فقط باید آنها را با دست شست با خیال راحت با ماشین بشویید.

 

همچنان از لباس‌های قدیمی استفاده کنید

ساختار الیاف لباس‌های کلاسیک شما برای ایستادگی و مقاومت در برابر شستوشوی روزانه آن‌ها نیازمند توجه ویژه‌ای می‌باشد. تکنولوژی پروسنس که در سری 6000 به کار گرفته شده است مقدار هربار لباس‌هایی که در ماشین قرار می‌دهید را وزن کرده و محاسبه می‌کند که این مقدار از لباس به چه میزان زمان، آب،  انرژی نیازمند است. این تکنولژی از طریق شستوشوی سراسری و کلی وبدون قرار دادن لباس ها در معرض حرکات و چرخش‌های بیش از اندازه  مکانیکی باعث کاهش فرسودگی و از بین رفتتن لباس‌ها می‌شود.

 

شستوشوی هوشمند

ماشین‌های لباس‌شویی و خشک کن‌های ما مملواز ویژگی‌هایی هستند که طراحی شده‌اند تا با صرف کم‌ترین میزان انرژی، آب و تلاش همه چیز را مانند روز اول و دست نخورده نگه دارند. اما متخصصین شستوشوی ما فقط تجهیزات عالی را کافی نمی‌دانند بلکه آنها تمام لوازم مورد نیاز را برای دست‌یابی به بهترین نتیجه در هربار شستو شو را نیز پیشنهاد می‌کنند.

 خط مشی شستوشوی ای‌ای‌‌جی فقط یک موضوع است و آن‌هم این که دردسرهای شستوشو را از بین ببرد و دسگاه را برای بارگزاری و بارگیری راحت تمام شستوشوهای شما مهیا کنیم.

 

شادابی بدون تقلا

این‌که لباس‌هایی با ظاهری تروتمیز داشته باشید ممکن است کمی زمان ببرد اما با تکنولوژی پرو ستیم شما می‌توانید یک تکه از لباس‌هایتان را از لیست شستوشو خارج کنید. سری 7000 ماشین‌های لباس‌شویی ما شامل یک چرخه بازیابی بخاری است. این ویژگی به شما این اجازه را می‌دهد تا چرخه خشک کردن لباس‌های ظریفتان را کاهش دهید.

 

تاییدیه WoolMark

تاییدیه WoolMark پس از انجام تست های پیچیده  به جهت حفظ بافتهای لباسهای پشمی و ابریشمی در شستشو به شرکت های تولید کننده لباسشویی اهدا میگردد.

 

سیستم Aqua control

اخطار هر گونه نشتی آب از شلنگ به جهت جلو گیری از خسارت به منزل شما.

 

فن آوری انحصاری OKOMiX

ادغام بی نظیر مواد شوینده , نرم کننده وآب , پیش از ورود به درام به منظور عملکرد شستشوی بهتر.

 

سیستم SoftPlus

بهبود توزیع مواد نرم کننده, محافظت از لباسها و نرم تر کردن لباسها.

 

فن اوری ProSense

زمان مصرف آب و انرژی را به طور خودکار و متناسب با مقدار لباسها تنظیم میکند.

 

سیستم ProSteam

کاهش 30% میزان چین و چروک و آماده شدن سریع لباس ها.ماشین های  AEG با بهره گیری چند گانه از ویژگیهای منحصربه فرد بخار آب داغ امکان یک شستشوی کامل را فراهم می آورد . برنامه شستشوی آنتی باکتریال و آنتی آلرژیک سیستم ضد چروک و احیا کننده الیاف , امکان اجرای برنامه مجزا بخار برای از بین بردن بوی نامطبوع لباس ها و چروک های سطحی.

 

XXL SoftDrum

طراحی مجدد نسل جدیدی از درام های پروتکس برای ماشین های لباسشویی سری  6000.

 

تکنولوژی OKOPower

پاک کنندگی بی نظیر در دمای 30 درجه سانتیگراد ظرف کمتر از یک ساعت.

 

XXL Door

درب بزرگ با قابلیت باز شدن کامل که گذاشتن البسه بزرگ را بسیار راحت و آسان می سازد.

 

Low Noise

بی صداترین محصولات شوینده دنیا به کمک طراحی ویژه بدنه و درام موتور.

 

PROTEX PLUS

در این درام انحصاری لباس ها کشیده نشده و شکل و فرم اصلی آنها حفظ می شود.

 

PROTEX

متفاوت ترین طراحی داخلی درام از حیث شکل و اندازه در طراحی انحصاری و خاص درام های ماشین های لباسشویی AEG بیش از 1700حفرهبا ترکیب هندسی خاص, در کنار هم تشکیل 250 جکوزی شش ضلعی در قالب سه ناحیه شستشو را میدهند.بروز کم ترین میزان سایش بین البسه و سطح داخلی درام بواسطه وجود حوضچه های کم عمق متوالی و تشک نامرئی آب.جریان یکنواخت آب و کف در مراحل مختلف شستشو از طریق حفره های سطحی درام,ضامن بهترین شستشو و عالی ترین آب کشی هستند.

 

فن آوری OkoInverter

صدای کمتر بدون سایش و لرزش با عمر مفید طولانی,

 

سیستم Weight Sensore

اندازه گیری وزن البسه و سپس تعیین مدت زمان شستشو و خشک کردن.

*شستشوی اضافی ممنوع*

 

دارای  LED Display

نمایش کلیه عملیات شستشو و خشک کردن روی صفحه نمایش.

 

A washing class

کارآمد ترین کیفیت شستشوی البسه در دنیا.

 

فن آوری انحصاری  Heat Pump

در خشک کن های  AEG مجهز به تکنولوژی مدرن و انحصاری HeatPump لباسها در دمای بسیار پایین بدون آب رفتن یا کوچک شدن و با بهینه ترین میزان مصرف انرژی خشک می شوند که باعث حفظ شکل ظاهری و طول عمر آنها می گردد. در ماشین های خشک کن معمولی عملیات خشک کردن لباسها با استفاده از المنت های حرارتی پر مصرف و در دمای 80 درجه سانتیگراد انجام می شود که باعث چروک شدن لباسها و آسیب به الیاف آنها می شود.

 

فناوری انحصاری Delicate Dry

تنها ماشین خشک کن دنیا طراحی شده برای البسه ظریف و ابریشمی و پشمی خاص.