یخچال فریزر سامسونگ مدل RT600

( )

کم صدا ، کم مصرف

5 حالت تبدیل هوشمند یخچال فریزر

تازگی با رطوبت کامل در سراسر یخچال فریزر

مواد غذایی منجمد لذیذ، خوشمزه و بدون بو

دارای سیستم هوای چند کاناله Multi Air flow

  • گارانتی شرکت سام سرویس

0 ریال

در انبار موجود نیست

یخچال فریزر بالا فریز سامسونگ مدل RT640

تازگی با رطوبت کامل در سراسر یخچال

تنها سیستم خنک کنندگی دوگانه Twin Cooling Plus™ است که با 70٪ رطوبت، در مقایسه با 30% رطوبت TMF معمولی، محیط مساعدی را برای حفظ مواد غذایی تازه در یخچال ایجاد می‌کند. بنابراین مواد اولیه تازه را تا مدت بیشتری بدون خشک کردن نگه می‌دارد.

مواد غذایی منجمد لذیذ، خوشمزه، بدون بو

سیستم خنک کنندگی دوگانه Twin Cooling Plus™ محفظه‌های یخچال را به‌طور جداگانه خنک می‌کند تا مانع انتشار بوی غیر منتظره از یخچال به فریزر شود. بنابراین مواد غذایی منجمد طعم اصلی خود را بیشتر حفظ می‌کنند.

5 «حالت تبدیل» دلخواه

نهایت انعطاف‌پذیری در نگه‌داری. فریزر خود را به‌آسانی به یک یخچال تبدیل کنید و از این طریق تمام مواد غذایی تازه‌ای را که برای فصول مختلف و یا مناسبت‌های خاص لازم دارید نگه‌داری نمایید. و یا با تغییر به حالت خاموش*، بسته به مشخصات یخچال، در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنید.

یخ می‌سازد و نوشیدنی‌ها را خنک می‌کند

هوای بسیار سرد را با سرعت پخش می‌کند تا فرآیند انجماد یا خنک‌سازی سریع انجام شود. با لمس یک دکمه، «سرمایش پرقدرت» به سرعت مواد غذایی و نوشیدنی‌ها را سرد می‌کند، درحالی‌که «انجماد پرقدرت» برای انجماد یا پایدار نگه‌داشتن مواد غذایی منجمد و یخ ‌سازی عالی است.

دسترسی سریع و آسان به مواد غذایی ته یخچال

رفتن به سراغ یخچال غالباً با جابجا کردن یک سری اقلام مزاحم همراه است. قفسه «ایزی اسلاید» (Easy Slide) این امکان را برایتان فراهم می‌کند که مواد غذایی خود را به‌طور کارآمد نگهداری کرده، بچینید، و به آنها دسترسی داشته باشید؛ بدین ترتیب، دسترسی به اقلام موجود در ته و گوشه‌های یخچال آسان می‌شود.

عملکرد طولانی‌تر با صدای پایین‌تر و مصرف انرژی کمتر

«فناوری اینورتر دیجیتال» به‌طور خودکار سرعت کمپرسور را در پاسخ به نیاز سرمایشی در 7 سطح تنظیم می‌کند. انرژی کمتری مصرف می‌کند، سر و صدا را به حداقل می‌رساند و به‌منظور عملکرد طولانی مدت استهلاک را کاهش می‌دهد.

هوا را از نظر بهداشتی تمیز و تازه نگه‌ می‌دارد

«محافظ آنتی‌باکتریال» یخچال را تمیز و بهداشتی نگه می‌دارد. هوا از یک فیلتر «کربن اکتیو» عبور می‌کند، بنابراین هوا دائماً استریل و بوزدایی می‌شود، درحالی‌که توری آنتی‌باکتریال باکتری‌ها را از بین می‌برد.

همه چیز داخل را واضح ببینید

چراغ LED با کارایی بالا باریک‌تر، شیک‌تر و کم‌مصرف‌تر از چراغ‌های معمولی است. این چراغ که در بالا و دو طرف یخچال قرار دارد هر گوشه از آن را به‌زیبایی و طرز فوق‌العاده‌ای روشن می‌کند و قابلیت دید بهتری را تضمین می‌نماید.

 

مشخصات کلی

نوع : فریزر بالا
نمودار مصرف انرژی : A+
وزن : 80 کیلوگرم
گنجایش یخچال : 341 لیتر
گنجایش فریز : 111 لیتر
گنجایش کل به لیتر : 452 لیتر
گنجایش کل به فوت : 20 فوت
ارتفاع : 172.5 سانتی متر
عمق با درب : 77.6 سانتی متر
پهنا : 70 سانتی متر

مشخصات یخچال

تعداد طبقات : 3 طبقه
تعداد کشو : 3 کشو
لامپ یخچال :
جهت باز شدن درب : چپ به راست
تعداد طبقات درب : 3 طبقه
بدون برفک :
دارای کشو با تنظیم دما و رطوبت :

مشخصات فریزر

یخساز خودکار :
بدون برفک :
تعداد طبقات : 2 طبقه
تعداد طبقات درب : 2 طبقه
یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب) : دارای یخساز دستی
جهت باز شدن درب فریزر : چپ به راست
آبریز بیرونی :
کشور سازنده : ایران ، تحت لیسانس کره
سایر ویژگی‌ها : محفظه انجماد سریع Fast Freezing، سیستم خنک کننده دوگانه Twin Cooling، جریان برودتی یکنواخت Multi Flow، تبدیل هوشمند Smart Convert،

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : محفظه میوه و سبزیجات با انتخاب رطوبت خودکار، طبقات ضد سرریز و مقاوم، سیستم کنترل با نمایشگر LED، هشدار درب Door Alarm، فضای داخلی بیشتر Space Max، لایه ضد باکتری سیلور نانو
فریزر بالا
A+
80 کیلوگرم
341 لیتر
111 لیتر
452 لیتر
20 فوت
172.5 سانتی متر
77.6 سانتی متر
70 سانتی متر
3 طبقه
3 کشو
چپ به راست
3 طبقه
2 طبقه
2 طبقه
دارای یخساز دستی
چپ به راست
محفظه میوه و سبزیجات با انتخاب رطوبت خودکار، طبقات ضد سرریز و مقاوم، سیستم کنترل با نمایشگر LED، هشدار درب Door Alarm، فضای داخلی بیشتر Space Max، لایه ضد باکتری سیلور نانو
ایران ، تحت لیسانس کره
محفظه انجماد سریع Fast Freezing، سیستم خنک کننده دوگانه Twin Cooling، جریان برودتی یکنواخت Multi Flow، تبدیل هوشمند Smart Convert،