مایکروویو 25لیتر سولاردام دلمونتی DL740

( )

دارای سینی گردان برای پخت یکسان

دارای عملکرد همرفتی جهت پخت یکنواخت غذا

برنامه پخت سریع - برنامه یخ آب کردن اتوماتیک مواد غذایی منجمد

دارای قابلیت برنامه های متنوع جهت پخت: پیتزا،گوشت،سیب زمینی، سبزیجات و پاستا

 • 12 ماه گارانتی شرکت دلمونتی

14,500,000 ریال

در انبار موجود نیست

  مایکروویو 25لیتر سولاردام دلمونتی DL740 

  آشپزی آسان

  یکی از لوازم پخت و پزی که شاید بیشتر از هر وسیله ای برای آشپزخانه ضروری باشد ماکروویو است . امروزه در هرخانه ای ، محل کار ، کافی شاپ ها و ... یک دستگاه ماکروویو حضور دارد .

   

  ابعاد

   

  این محصول بسیار جاداربوده و دارای ویژگی های منحصربه فردیست که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت .  

   

  پخت ترکیبی

  منظور از پخت ترکیبی در واقع ادغام دو روش پخت است . که در این ماکروویو ما میتوانیم روشهای پخت گریل و کانوکشن را ادغام کرده و برای پخت بهتر و خاص موادغذایی تان ازاین مورد استفاده نمایید . نتیجه مطلوبتری را بدست بیاورید و از طعم طبیعی و متفاوت موادغذایی لذت ببرید .

   

  منظور از سولاردم چیست

  سولاردم در واقع نوعی از ماکروویو است که با خلاقیت برند الجی تولید و به بازار عرضه شده است . این فناوری باایجاد خاصیت پخت نوری در اجاق های سولاردم ، دنیای ماکروویو را دچار تحول کرده و یکی از انواع پرطرفدار ماکروویو به شمار میرود .

  این فناوری به صورت انحصاری توسط برند الجی به بازار عرضه شده . اجاق های سولاردم دارای هیترذغالی ، هیترمگاهیتینگ و کوره مدور هستند .

  کوره مدور

  این کوره برای ایجاد تمرکز پرتوحرارت سولار و موج ماکروویو ایجاد شده است .

   

  هیتر ذغالی

   

   

  یکی از بهترین ویژگی های سولاردم داشتن هیتر ذغالی است . . این فناوری که باهوشمندی هرچه تمام تر

  برند الجی ایجادشده ، سبب میشود دما سریعترجذب موادغذایی شود تا موادمغذی وویتامین های موجود در غذا حفظ شود و از طرفی هم آب غذا حفظ شود تا غذا خوشمزه تر و آبدار تر شود .

  علاوه براینها این فناوری سبب صرفه جویی در زمان تا %30 ودر انرژی تا 20% میشود .

  پخت نوری

   

   

  پخت نوری یکی دیگر از خصوصیات خوب این محصول است و به کاربران این امکان را میدهد تا بتوانیم سالم تر و لذیذ تر غذا تهیه کنیمو از طرفی هم از خشک شدن غذا جلوگیری کرده باشیم .

   

  یخ زدایی

  یکی از مشکلات بسیاری از مردم این است که گاهی قصد طبخ غذایی را دارند که مواد تولیه آن یخ زده است . یکی از ویژگی های این محصول قابلیت یخ زدایی است . شما میتوانید هرغذایی را باهر درجه انجمادی درون این ماکروویو قراردهید و بقیه کار رابه او بسپارید !

   

  گریل

   

   

  گریل به یک سیستم المنتی گفته میشود که بااستفاده از انرژی الکتریکی و مقداری نور سبب برشته شدن موادغذایی میشود و بااستفاده از امواج رادیویی مواد را از داخل می پزد .این المنت ها در سقف ماکروویو قراردارند و با انتقال گرمای تولید شده توسط این المنت ها به ماده غذایی سبب پخت یکنواخت و آبدار ماده غذایی میشود .

  یکی از خصوصیات منحصربه فرد این محصول این است که قابلیت تنظیم درجه گریل دارد .

  ماکروویو های موجود در بازار که گریل هم دارند ، توانایی تنظیم میزان درجه گریل را ندارند و درنتیجه از تمام قدرت گریل برای طبخ غذا استفاده میشود .

  اما این ماکروویو الجی این قابلیت را دارد و نتیجه ی آن داشتن غذایی با کیفیت بسیار بهتر و باب میلتان است .

   

   

  کانوکشن

   

   

  در واقع به انتقال گرما به روش کاملا همگن و یکنواخت گفته میشود که سبب پخت بهتر موادغذایی میشود . در واقع کانوکشن همان کار فر را انجام میدهد . المنت های بالاو پایین و دور فن منبع حرارت هستند که این گرمای تولید شده توسط فن به چرخش در می آیند و سیستم همرفتی هوای گرم را درون دستگاه سرعت میبخشند .

   

   

  غذای سالم بخورید

   

   

  شما میتوانید با طبخ غذا درون این ماکروویو بیشتر به فکر سلامتی خودتان باشید و غذای سالمتری میل کنید .

  از مضررات این روغنها آنقدر شنیده ایم که هربار حین خوردن غذای سرخ شده عذاب وجدان داریم ! اماازطرفی هم غذای سرخ شده در بعضی موارد بسیار خوشمزه تر است و به ناچار به غذای سرخ کردنی بیشتر روی می آوریم . اما باید این نکته را عرض کنیم که شما میتوانیدبا طبخ غذا درون این محصول هردو گزینه ی سلامتی و کیفیت مزه را باهم داشته باشید .

  بدون نیاز به مقدار زیادی روغن غذای مورد نظر خود را درون این ماکروویو سرخ کنید و از طعم بی نظیرآن لذت ببرید .

  مشخصات کلی

  وزن : 15 کیلوگرم

  مشخصات فنی

  گنجایش : 25لیتر
  برنامه پخت :
  قابلیت ماکروویو :
  توان ماکروویو : 1400 وات
  گریل :
  توان گریل : 1100 وات
  کانوکشن :
  توان کانوکشن : 1350 وات
  پخت ترکیبی :
  توان پخت ترکیبی : 1500وات
  یخ زدایی :
  جوجه گردان :

  سایر مشخصات محصول

  صفحه نمایش :
  جنس سطح داخلی : استیل
  قابلیت تنظیم زمان :
  کشور سازنده : چین
  سایر ویژگی ها : دارای قفل ایمنی کودک - برنامه پخت سریع - برنامه یخ آب کردن اتوماتیک مواد غذایی منجمد - دارای سینی گردان برای پخت یکسان - دارای قابلیت برنامه های متنوع جهت پخت: پیتزا،گوشت،سیب زمینی، سبزیجات و پاستا- دارای عملکرد همرفتی جهت پخت یکنواخت غذا
  15 کیلوگرم
  25لیتر
  1400 وات
  1100 وات
  1350 وات
  1500وات
  استیل
  چین
  دارای قفل ایمنی کودک - برنامه پخت سریع - برنامه یخ آب کردن اتوماتیک مواد غذایی منجمد - دارای سینی گردان برای پخت یکسان - دارای قابلیت برنامه های متنوع جهت پخت: پیتزا،گوشت،سیب زمینی، سبزیجات و پاستا- دارای عملکرد همرفتی جهت پخت یکنواخت غذا