مایکروویو 25لیتر سولاردام دلمونتی DL740

( )

دارای سینی گردان برای پخت یکسان

دارای عملکرد همرفتی جهت پخت یکنواخت غذا

برنامه پخت سریع - برنامه یخ آب کردن اتوماتیک مواد غذایی منجمد

دارای قابلیت برنامه های متنوع جهت پخت: پیتزا،گوشت،سیب زمینی، سبزیجات و پاستا

  • 12 ماه گارانتی شرکت دلمونتی

14,500,000 ریال

در انبار موجود نیست

مایکروویو 25لیتر سولاردام دلمونتی DL740 

آشپزی آسان

یکی از لوازم پخت و پزی که شاید بیشتر از هر وسیله ای برای آشپزخانه ضروری باشد ماکروویو است . امروزه در هرخانه ای ، محل کار ، کافی شاپ ها و ... یک دستگاه ماکروویو حضور دارد .

 

ابعاد

 

این محصول بسیار جاداربوده و دارای ویژگی های منحصربه فردیست که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت .  

 

پخت ترکیبی

منظور از پخت ترکیبی در واقع ادغام دو روش پخت است . که در این ماکروویو ما میتوانیم روشهای پخت گریل و کانوکشن را ادغام کرده و برای پخت بهتر و خاص موادغذایی تان ازاین مورد استفاده نمایید . نتیجه مطلوبتری را بدست بیاورید و از طعم طبیعی و متفاوت موادغذایی لذت ببرید .

 

منظور از سولاردم چیست

سولاردم در واقع نوعی از ماکروویو است که با خلاقیت برند الجی تولید و به بازار عرضه شده است . این فناوری باایجاد خاصیت پخت نوری در اجاق های سولاردم ، دنیای ماکروویو را دچار تحول کرده و یکی از انواع پرطرفدار ماکروویو به شمار میرود .

این فناوری به صورت انحصاری توسط برند الجی به بازار عرضه شده . اجاق های سولاردم دارای هیترذغالی ، هیترمگاهیتینگ و کوره مدور هستند .

کوره مدور

این کوره برای ایجاد تمرکز پرتوحرارت سولار و موج ماکروویو ایجاد شده است .

 

هیتر ذغالی

 

 

یکی از بهترین ویژگی های سولاردم داشتن هیتر ذغالی است . . این فناوری که باهوشمندی هرچه تمام تر

برند الجی ایجادشده ، سبب میشود دما سریعترجذب موادغذایی شود تا موادمغذی وویتامین های موجود در غذا حفظ شود و از طرفی هم آب غذا حفظ شود تا غذا خوشمزه تر و آبدار تر شود .

علاوه براینها این فناوری سبب صرفه جویی در زمان تا %30 ودر انرژی تا 20% میشود .

پخت نوری

 

 

پخت نوری یکی دیگر از خصوصیات خوب این محصول است و به کاربران این امکان را میدهد تا بتوانیم سالم تر و لذیذ تر غذا تهیه کنیمو از طرفی هم از خشک شدن غذا جلوگیری کرده باشیم .

 

یخ زدایی

یکی از مشکلات بسیاری از مردم این است که گاهی قصد طبخ غذایی را دارند که مواد تولیه آن یخ زده است . یکی از ویژگی های این محصول قابلیت یخ زدایی است . شما میتوانید هرغذایی را باهر درجه انجمادی درون این ماکروویو قراردهید و بقیه کار رابه او بسپارید !

 

گریل

 

 

گریل به یک سیستم المنتی گفته میشود که بااستفاده از انرژی الکتریکی و مقداری نور سبب برشته شدن موادغذایی میشود و بااستفاده از امواج رادیویی مواد را از داخل می پزد .این المنت ها در سقف ماکروویو قراردارند و با انتقال گرمای تولید شده توسط این المنت ها به ماده غذایی سبب پخت یکنواخت و آبدار ماده غذایی میشود .

یکی از خصوصیات منحصربه فرد این محصول این است که قابلیت تنظیم درجه گریل دارد .

ماکروویو های موجود در بازار که گریل هم دارند ، توانایی تنظیم میزان درجه گریل را ندارند و درنتیجه از تمام قدرت گریل برای طبخ غذا استفاده میشود .

اما این ماکروویو الجی این قابلیت را دارد و نتیجه ی آن داشتن غذایی با کیفیت بسیار بهتر و باب میلتان است .

 

 

کانوکشن

 

 

در واقع به انتقال گرما به روش کاملا همگن و یکنواخت گفته میشود که سبب پخت بهتر موادغذایی میشود . در واقع کانوکشن همان کار فر را انجام میدهد . المنت های بالاو پایین و دور فن منبع حرارت هستند که این گرمای تولید شده توسط فن به چرخش در می آیند و سیستم همرفتی هوای گرم را درون دستگاه سرعت میبخشند .

 

 

غذای سالم بخورید

 

 

شما میتوانید با طبخ غذا درون این ماکروویو بیشتر به فکر سلامتی خودتان باشید و غذای سالمتری میل کنید .

از مضررات این روغنها آنقدر شنیده ایم که هربار حین خوردن غذای سرخ شده عذاب وجدان داریم ! اماازطرفی هم غذای سرخ شده در بعضی موارد بسیار خوشمزه تر است و به ناچار به غذای سرخ کردنی بیشتر روی می آوریم . اما باید این نکته را عرض کنیم که شما میتوانیدبا طبخ غذا درون این محصول هردو گزینه ی سلامتی و کیفیت مزه را باهم داشته باشید .

بدون نیاز به مقدار زیادی روغن غذای مورد نظر خود را درون این ماکروویو سرخ کنید و از طعم بی نظیرآن لذت ببرید .

مشخصات کلی

وزن : 15 کیلوگرم

مشخصات فنی

گنجایش : 25لیتر
برنامه پخت :
قابلیت ماکروویو :
توان ماکروویو : 1400 وات
گریل :
توان گریل : 1100 وات
کانوکشن :
توان کانوکشن : 1350 وات
پخت ترکیبی :
توان پخت ترکیبی : 1500وات
یخ زدایی :
جوجه گردان :

سایر مشخصات محصول

صفحه نمایش :
جنس سطح داخلی : استیل
قابلیت تنظیم زمان :
کشور سازنده : چین
سایر ویژگی ها : دارای قفل ایمنی کودک - برنامه پخت سریع - برنامه یخ آب کردن اتوماتیک مواد غذایی منجمد - دارای سینی گردان برای پخت یکسان - دارای قابلیت برنامه های متنوع جهت پخت: پیتزا،گوشت،سیب زمینی، سبزیجات و پاستا- دارای عملکرد همرفتی جهت پخت یکنواخت غذا
15 کیلوگرم
25لیتر
1400 وات
1100 وات
1350 وات
1500وات
استیل
چین
دارای قفل ایمنی کودک - برنامه پخت سریع - برنامه یخ آب کردن اتوماتیک مواد غذایی منجمد - دارای سینی گردان برای پخت یکسان - دارای قابلیت برنامه های متنوع جهت پخت: پیتزا،گوشت،سیب زمینی، سبزیجات و پاستا- دارای عملکرد همرفتی جهت پخت یکنواخت غذا