مایکروویو فلر مدل MW309

( )

10 دستور پخت خودکار

  فن هوای گرم و جوجه گردان

5 درجه توان مایکروویو و یخ‌زدایی

توان، ماکروویو 900 وات و کانوکشن 2500 وات

اعلام صوتی پایان زمان پخت - تایمر 95 دقیقه ای

جنس سطح داخلی از فولاد ضد زنگ و پوشیده شده از نقره

  • 24 ماه گارانتی شرکت آسیا کیش

0 ریال

در انبار موجود نیست

مایکروویو «فلر» (Feller) مدل «MW 309»

 

غذای سرخ کردنی سالم

بدون نیاز به سرخ‌کن، از غذای سرخ‌شده سالم‌تر لذت ببرید. در فناوریSLIM FRY™، سیستم گریل با گردش هوای گرم تلفیق شده است تا غذای شما هم از بیرون و هم از داخل تنها با لایه نازکی از روغن کاملا ترد شود.در این فناوری بدون استفاده از تابه لبریز از روغن و اجتباب از پخش روغن، می توان غذای سالمتری را تهیه نمود.

 گنجایش

ظرفیت این محصول 30 لیتر است و علاوه بر روشهای مختلف طبخ غذا میتوان از آن برای گرم کردن نوشیدنی ها و غذانیز بهره برد .

 

غذایی خوشمزه و با حفظ ارزش غذایی

با انتخاب آسان از بین منوی خودکار و با مواد اولیه تازه، غذاهای خانگی کاملاً خوش طعم و مغذی بپزید که سالم،برشته و لذیذ هستند .

 

استفاده کامل از تمام فضای داخلی

به سادگی می‌توانید سینی گردان را غیرفعال کنید تا تمام فضای داخلی استفاده نموده و ظروف مربعی بزرگ را در داخل آن جای دهید. بنابراین اکنون می‌توانید ماهی‌تابه‌ها و پیرکس‌های بزرگتر را سریع و آسان گرم کنید، و در عوض زمان بیشتری را به صرف غذاهایتان اختصاص دهید. 

پخت ترکیبی

پخت ترکیبی در واقع ترکیب 2 روش پخت و پز میباشد که شامل روشهای گریل و کانوکشن میباشد برای مواقعی که میخواهید پخت و پزموادغذایی تان سریعتر و باکیفیت هرچه تمام تر صورت گیرد .

 

کانوکشن

در واقع به انتقال گرما به روش کاملا همگن و یکنواخت گفته میشود که سبب پخت بهتر موادغذایی میشود . در واقع کانوکشن همان کار فر را انجام میدهد . المنت های بالاو پایین و دور فن منبع حرارت هستند که این گرمای تولید شده توسط فن به چرخش در می آیند و سیستم همرفتی هوای گرم را درون دستگاه سرعت میبخشند .

 

گریل

گریل به یک سیستم المنتی گفته میشود که بااستفاده از انرژی الکتریکی و مقداری نور سبب برشته شدن موادغذایی میشود و بااستفاده از امواج رادیویی مواد را از داخل می پزد .

 

یک غذای خوش طعم و عالی

با فشردن یک دکمه، حسگر هوشمند رطوبت میزان رطوبت هوای داخل را می‌سنجد، بنابراین حالت و زمان پخت و پز به طور خودکار قابل تنظیم است تا کیفیت پخت غذا کاملا تضمین شود.

 

 دارای جوجه گردان

که شما میتوانید علاوه برجوجه بسیاری از موادغذایی دیگر رانیز برروی سیخ مخصوص آن قراردهید . مانند سیب زمینی و بعضی فرآورده های گشتی .  

 ماکروویو های فلر

مشخصات کلی

ابعاد بیرونی : 51×52×33 سانتی متر
وزن : 20 کیلوگرم

مشخصات فنی

گنجایش : 30 لیتر
برنامه پخت :
توضیحات برنامه پخت : دارای 10 برنامه پخت متنوع
قابلیت ماکروویو :
توان ماکروویو : 900 وات
گریل :
توان گریل : 1100 وات
کانوکشن :
توان کانوکشن : 2500 وات
پخت ترکیبی :
یخ زدایی :
جوجه گردان :

سایر مشخصات محصول

صفحه نمایش :
جنس سطح داخلی : فولادضدزنگ باپوشش نقره
قابلیت تنظیم زمان :
سایر ویژگی ها : 10 برنامه‌ی پخت خودکار - 5 درجه توان مایکروویو و یخ‌زدایی - اعلام صوتی پایان زمان پخت - دارای تایمر 95 دقیقه ای - دارای فن هوای گرم - دارایجوجه گردان - یخ زدایی بسیار قوی
51×52×33 سانتی متر
20 کیلوگرم
30 لیتر
دارای 10 برنامه پخت متنوع
900 وات
1100 وات
2500 وات
فولادضدزنگ باپوشش نقره
10 برنامه‌ی پخت خودکار - 5 درجه توان مایکروویو و یخ‌زدایی - اعلام صوتی پایان زمان پخت - دارای تایمر 95 دقیقه ای - دارای فن هوای گرم - دارایجوجه گردان - یخ زدایی بسیار قوی