ماکروویو سامسونگ مدل MINI SAMI 5

( )

گنجایش 32 لیتر – حفظ ارزش غذایی موادغذایی – طراحی منحصربه فرد

تکنولوژی‎SLIM FRY™‎- دارای سیستم کننده رفع بو – محفظه آنتی باکتریال

توان ماکروویو : 1000 وات – برنامه گرم‌نگهدارنده – محفظه از جنس

سرامیک نشکن - دارای صفحه گردان بزرگ –دارای قابلیت ماست ساز

و خمیر سازابعاد بیرونی : 52×47×40 – مجهز به سیستم پخت یکدست (TDS)

 

 • 18 ماه گارانتی سام سرویس

0 ریال

در انبار موجود نیست

  اجاق ماکروویو سامسونگ مدل SAMI 5

  فضای بیشتر برای ظروف بزرگتر

  با استفاده از «سینی گردان بزرگ» (Large Turntable)، می توانید غذا را در ظروف بسیار بزرگتر بپزید. علیرغم اندازه جمع و جور آن، ابعاد داخلی این سینی گردان به 38 سانتی ‌مترافزایش یافته تا امکان پختن غذا در ظروف بزرگتر برایتان فراهم گردد.

   

  غذای سرخ کردنی سالم

  بدون نیاز به سرخ‌کن، از غذای سرخ‌شده سالم‌تر لذت ببرید. در فناوری SLIM FRY™، سیستم گریل با گردش هوای گرم تلفیق شده است تا غذای شما هم از بیرون و هم از داخل تنها با لایه نازکی از روغن کاملا ترد شود.در این فناوری بدون استفاده از تابه لبریز از روغن و اجتباب از پخش روغن، می توان غذای سالمتری را تهیه نمود.

   

  غذایی خوشمزه و با حفظ ارزش غذایی

  با انتخاب آسان از بین منوی خودکار و با مواد اولیه تازه، غذاهای خانگی کاملاً خوشطعم و مغذی بپزید که سالم،برشته و لذیذ هستند – از برنج قهوه‌ای گرفته تا فیله سالمون.

   

  تهیه ماست خانگی هر زمان که اراده کنید

  با عملکرد تخمیر، از تهیه کیک، نان، پیتزا یا ماست خانگی در زمان دلخواه لذت ببرید. در این عملکرد، از فناوری تخمیر برای تهیه خمیر یا ماست طبیعی استفاده شده است، بدون اینکه نیازی به لوازم و تجهیزات اضافی باشد.

   

  استفاده کامل از تمام فضای داخلی

  به سادگی می‌توانید سینی گردان را غیرفعال کنید تا تمام فضای داخلی استفاده نموده و ظروف مربعی بزرگ را در داخل آن جای دهید. بنابراین اکنون می‌توانید ماهی‌تابه‌ها و پیرکس‌های بزرگتر را سریع و آسان گرم کنید، و در عوض زمان بیشتری را به صرف غذاهایتان اختصاص دهید.

   

  پخت و پز هوشمند و دقیق

  تنها با فشردن یک دکمه، حسگر هوشمند رطوبت میزان رطوبت هوای داخل را می‌سنجد، بنابراین حالت و زمان پخت و پز به طور خودکار قابل تنظیم است تا پخته شدن کامل غذاها تضمین شود.

   

  پخت ترکیبی

  پخت ترکیبی در واقع ترکیب 2 روش پخت و پز میباشد که شامل روشهای گریل و کانوکشن میباشد برای مواقعی که میخواهید پخت و پزموادغذایی تان سریعتر و باکیفیت هرچه تمام تر صورت گیرد .

   

  کانوکشن

  در واقع به انتقال گرما به روش کاملا همگن و یکنواخت گفته میشود که سبب پخت بهتر موادغذایی میشود . در واقع کانوکشن همان کار فر را انجام میدهد . المنت های بالاو پایین و دور فن منبع حرارت هستند که این گرمای تولید شده توسط فن به چرخش در می آیند و سیستم همرفتی هوای گرم را درون دستگاه سرعت میبخشند .

   

  گریل

  گریل به یک سیستم المنتی گفته میشود که بااستفاده از انرژی الکتریکی و مقداری نور سبب برشته شدن موادغذایی میشود و بااستفاده از امواج رادیویی مواد را از داخل می پزد .

   

  یک غذای خوش طعم و عالی

  با فشردن یک دکمه، حسگر هوشمند رطوبت میزان رطوبت هوای داخل را می‌سنجد، بنابراین حالت و زمان پخت و پز به طور خودکار قابل تنظیم است تا کیفیت پخت غذا کاملا تضمین شود.

   

  از غذای سرخ‌شده سالم‌تر لذت ببرید

  غذای سرخ‌شده بدون نیاز به سرخ کردن در روغن جوشان؟ با فناوری Slim Fryer این یک واقعیت است. با ترکیب گریل و چرخش هوای گرم، غذا از داخل و بیرون به صورت ترد پخته می‌شود.

   

  سیستم سه گانه توزیع گرما TDS

  این سیستم سبب انتقال یکنواخت گرما دربین تمامی نقاط محفظه میشود .

   

  سرامیک نشکن

  جنس محفظه درون دستگاه از سرامیک نشکن ساخته شده است که علاوه برآن یک لایه از پورسلین روی محفظه سرامیکی را میپوشاند که سبب جلوگیری از جمع شدن قطرات روغن و چربی روی محفظه داخلی دستگاه میشود .

   

  آنتی باکتریال

  سطح داخلی این محصول کاملا آنتی باکتریال بوده که سبب میشود تا آلودگی های محیطی روی غذا را آلوده نکنند .

   

  مشخصات کلی

  ابعاد بیرونی : 52×47×40 سانتی متر
  وزن : 25 کیلوگرم

  مشخصات فنی

  گنجایش : 32 لیتر
  برنامه پخت :
  قابلیت ماکروویو :
  توان ماکروویو : 1000 وات
  گریل :
  توان گریل : 1300 وات
  کانوکشن :
  توان کانوکشن : 1750 وات
  پخت ترکیبی :
  یخ زدایی :
  جوجه گردان :

  سایر مشخصات محصول

  صفحه نمایش : دیجیتال
  جنس سطح داخلی : پوشش سرامیک
  سایر ویژگی ها : مجهز به سیستم پخت یکنواخت (TDS) - - مجهز به سنسور هوشمند جهت حفظ رطوبت طبیعی غذا - دارای ظرف مخصوص سرخ کردن - تکنولوژی ‎SLIM FRY™‎ - دارای سیستم کننده رفع بو – محفظه آنتی باکتریال
  52×47×40 سانتی متر
  25 کیلوگرم
  32 لیتر
  1000 وات
  1300 وات
  1750 وات
  دیجیتال
  پوشش سرامیک
  مجهز به سیستم پخت یکنواخت (TDS) - - مجهز به سنسور هوشمند جهت حفظ رطوبت طبیعی غذا - دارای ظرف مخصوص سرخ کردن - تکنولوژی ‎SLIM FRY™‎ - دارای سیستم کننده رفع بو – محفظه آنتی باکتریال