پلوپز-گرم نگهدار تفال Delirice RK7006

( )

صفحه کلید الکترونیکی

قابل برنامه‌ریزى با تایمر

عملکرد آرام پز و عملکرد بخارپز

قابلیت گرم نگهداشتن تا 24 ساعت

سوپاپ بخار و در محافظ بخار متحرک

درپوش با قفل خودکار - دارای  زنگ هشدار 

منوى پخت با 11 حالت به همراه امکان پخت ته‌دیگ

 • 12 ماه گارانتی پرکیش

13,350,000 ریال

در انبار موجود نیست

  پلوپز تفال سری Delirice مدل RK7006

  پلوپز «تفال» (Tefal) دارای 11 برنامه ، پخت 8 پیمانه و توان 860 وات مدل Tefal RK7006
  این پلوپز با توان 860 وات قادر به تهیه بهترین نوع ته دیگ ایرانی می باشد که در صورتی که نخواهید ته دیگ تهیه شود می توان با برنامه دهی دیجیتالی که این دستگاه دارد از برنامه پخت حذف گردد و برنچ را بدون ته دیگ آماده نماید.
  این دستگاه قابلیت عملکرد بصورت بخارپز و آرام پز را هم دارد. همچنین با وجود این دستگاه می توان انواع خورشت و سوپ را تهیه کرد و از آن لذت برد.
  پلوپز RK-7006 تفال دارای تایمر و ساعت نیز می باشد و می تواند مواد غذایی پخته شده را به مدت 24 ساعت گرم نگه دارد . به علاوه این دستگاه قابلیت برنامه ریزی برای خاموش و روشن شدن بطور خودکار را دارد که در زمان معین روشن شده و شروع به پخت میکند و سپس غذا که بطور کامل پخته شد خاموش می گردد. پلوپز تفال 7006 دارای 11 نوع برنامه پخت بوده که هر کدام بطور مجزا دارای کارکردهای مختلفی برای پخت غذا دارد.
  ظرف پلوپز Tefalمتحرک ( قابل جدا شدن ) و با پوشش تفلون ساخته شده که مواد غذایی اصلا به آن نمی چسبد و ظرف به راحتی شسته می شود. گردش بخار درونی این دستگاه بطور مداوم و بی وقفه انجام میگیرد همچنین گرما بطور سه بعدی در دستگاه انتشار می یابد که این عملکرد منجر به نتیجه عالی پخت مواد غذایی می شود. این دستگاه برای یک خانواده 6 تا 8 نفر بسیار مناسب می باشد.

  مشخصات کلی

  نوع : پلوپز - آرامپز - بخارپز
  وزن : 3 کيلوگرم
  کشور سازنده : چین

  مشخصات فنی

  ظرفیت : 2.1 ليتر
  ظرفیت به نفر : 8 نفره
  صفحه نمایشگر :
  توضیحات صفحه نمایشگر : نمایشگر LCD
  تایمر :
  دیگ قابل جدا شدن :
  توان مصرفی : 860 وات
  سایر مشخصات : قابل برنامه‌ریزى با تایمر - سوپاپ بخار و در محافظ بخار متحرک - درپوش با قفل خودکار - به صدا درآمدن زنگ در ابتدا و پایان پخت - قابلمه پخت: نچسب / متحرک - سیم برق جداشدنى اقلام همراه لوازم جانبى: سبد بخارپز، پیمانه، قاشق و ملاقه
  پلوپز - آرامپز - بخارپز
  3 کيلوگرم
  چین
  2.1 ليتر
  8 نفره
  نمایشگر LCD
  860 وات
  قابل برنامه‌ریزى با تایمر - سوپاپ بخار و در محافظ بخار متحرک - درپوش با قفل خودکار - به صدا درآمدن زنگ در ابتدا و پایان پخت - قابلمه پخت: نچسب / متحرک - سیم برق جداشدنى اقلام همراه لوازم جانبى: سبد بخارپز، پیمانه، قاشق و ملاقه