ساندویچ ساز و گریل کنوود مدل SM-740

( )

توان مصرفی1300 وات

دارای دستگیره عایق حرارت

مجهز به دستگیره قفل شونده

دو صفحه جدا شونده گریل و ساندویچ ساز

 • 12 ماه گارانتی ویستا سرویس

5,990,000 ریال

موجود

  ساندویچ ساز و گریل کنوود مدل SM-740

  ساندویچ ساز و گریل کنوود KENWOOD مدل SM-740 قابلیت تهیه انواع ساندویچ ها از قبیل ساندویچ های توست شده و اسنکهای شیرینی و همچنین قابلیت گریل کردن مواد غذایی را دارد. این دستگاه با توان 1300 وات تمامی ساندویچ ها را بطور کامل می پزد و در اختیار شما قرار می دهد. به علاوه این ساندویچ ساز قادر به پخت 4 عدد برش نان تست می باشد که هر کدام را به 2 قسمت تقسیم می کند و در کل 8 تکه ساندویچ خوشمزه را به شما می دهد.
    ساندویچ ساز کنوودSM740 دارای 2 صفحه مجزا از جنس تفلون نچسب می باشد که با یک اشاره کوچک ازدستگاه جدا شده و به راحتی می توان آنها را شست و تمیز کرد. یکی از این صفحات دارای خطوط گوشه داری است که ساندویچ ها را بطور مجزا به شکل مثلثی برش می دهد و می پزد و این عملکرد شیوه زیبایی به ساندویج ها می دهد.علاوه بر این بسته شدن اطراف ساندویچ مانع خارج شدن و ریختن محتوای داخلی آن می شود این مورد یکی از برترین الزامات استفاده از ساندویچ ساز است.
  صفحه دیگر ساندویچ ساز Kenwood دارای خطوط صاف است که جهت گریل کردن مواد غذایی استفاده می شود. با طراحی ویژه ای که این دستگاه دارد می توان درب این دستگاه را تا 180 درجه باز کرد ومانند یک ماهی تابه بسیار بزرگ از ان استفاده کرد. همچنین این دستگاه دارای پایه های ضد لغزش و دارای نمایشگر درجه حرارت و چراغ روشن شدن دستگاه می باشد که بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده است.
  جهت ایمنی بیشتر این دستگاه دارای دسته های خنکی است که به هیچ عنوان در حین استفاده داغ نمی شوند. همچنین به همراه این ساندویچ ساز 2 سینی جمع کردن روغن می باشد که با گذاشتن این سینی های کوچک در محل مورد نظر دستگاه، هیچ وقت در اثر فشار زیر و دور دستگاه کثیف نمی شود.

  مشخصات کلی

  ابعاد : 26×7×22 سانتی متر
  وزن : 3 کیلوگرم
  کشور سازنده : کشور مبدا انگلستان

  مشخصات ساندویچ ساز

  تابه ی نچسب :
  تعداد خانه : 4 خانه مربعی
  نشان‌گر LED :
  دستگیره عایق حرارت :
  سیستم قطع خودکار :
  توان مصرفی : 1300 وات
  قابلیت قرارگیری عمودی :
  صفحات جداشونده :
  توضیح صفحات : صفحات جداشونده صفحه ساندویچ ساز صفحه گریل -2صفحه با روکش نچسب
  سایر مشخصات : دارای قفل درب- دارای پایه های ضد لغزش- دارای2 سینی جمع کردن روغن- دارای دسته خنک در زمان پخت- دارای لولای متحرک- مجهز به چراغ نمایشگر روشن بودن و آماده بودن اسنک- رنگ : سفید با صفحات تفلون مشکی
  26×7×22 سانتی متر
  3 کیلوگرم
  کشور مبدا انگلستان
  4 خانه مربعی
  1300 وات
  صفحات جداشونده صفحه ساندویچ ساز صفحه گریل -2صفحه با روکش نچسب
  دارای قفل درب- دارای پایه های ضد لغزش- دارای2 سینی جمع کردن روغن- دارای دسته خنک در زمان پخت- دارای لولای متحرک- مجهز به چراغ نمایشگر روشن بودن و آماده بودن اسنک- رنگ : سفید با صفحات تفلون مشکی