ساندویچ ساز دسینی مدل DS-4010

( )
 • 26 ماه گارانتی شرکت پرتاب افزار

0 ریال

در انبار موجود نیست

  امروزه به علت استقبال زیاد مردم نسبت به غذاهای آماده و فست فود به سراغ غذاهای بیرونرفته و بیشتر دچار عارضه های قلبی و ناراحتی های معده میشوند و در مقابل آن نیز افرادی هستند که علاقه مند به غذاهای فست فودی هستند اما به علت بی کیفیتی مواد تشکیل دهنده آن ها و همینطور رعایت نکردن مسائل بهداشتی از خوردن این غذا ها اجتناب میکنند .

  همچنین بسیاری کودکان به این نوع غذا ها علاقه بیشتری نشان میدهند اما بخاطر عوارضی که دارد والدین ازخرید این نوع غذاها خود داری میکنند .

  شما میتوانید با داشتن یک ساندویچ ساز حرفه ای غذاهای مورد علاقه خود و فرزندانتان راتهیه کنید .

  شما با تهیه این غذا ها در منزل علاوه بر آگاهی از مواد تشکیل دهنده ی آن ، میتوانید به آن شکل که میخواهید ساندویچ ای خوشمزه و سالم تهیه کنید .

   

  ساندویچ ساز دسینی مدل DS-4010 با ظاهری زیبا و قابلیت های منحصر به فرد و استفاده ای آسان به شما عزیزان در تهیه ساندویچ های مختلف و انواع گریل ، اسنک ، همبرگر (منجمد وتازه ) ، انواع سبزیجات ، فیله ی مرغ ، ماهی ، استیک و... کمک میکند .

  توان مصرفی این ساندویچ ساز 1400 وات بوده ، و مصرف انرژی آن کم میباشد .

  این ساندویچ ساز دارای دو سینی گریل و ساندویچ ساز میباشد که به وسیله هر کدام از این سینی ها میتوانید غذای مورد

  علاقه ی خود را تهیه فرمایید .

  بر روی صفحه این ساندویچ ساز دو چراغ نشانگر موجود است که یک چراغ آن در صورت اتصال به برق روشن میشود و چراغ دیگر آن درصورت اتصال به برق تا زمان گرم شدن سینی روشن و سپس خاموش میگرد .

  در زمان استفاده از محصول قطعات آن گرم میباشد فقط از دستگیره آن استفاده کنید .

   

  ***  قابل ذکر است نخستین باری که از این دستگاه استفاده میکنید در زمان گرم شدن دودی از آن بلند میشود که طبیعی میباشد ونیاز به نگرانی نمیباشد .

  زمان آماده سازی هر ساندویچ با توجه به نوع مواد تشکیل دهنده آن متفاوت میباشد.

  مشخصات ساندویچ ساز

  تابه ی نچسب :
  تعداد خانه : 4 خانه
  نشان‌گر LED :
  دستگیره عایق حرارت :
  سیستم قطع خودکار :
  توان مصرفی : 1400 وات
  قابلیت قرارگیری عمودی :
  صفحات جداشونده :
  توضیح صفحات : دارای دو صفحه گریل و دو صفحه ساندویچ ساز
  سایر مشخصات : ولتاژ 220-240 وات -دارای دو سینی گریل و ساندویچ ساز - استفاده برای انواع گریل مرغ ، ماهی ، گوشت و سبزیجات - دارای دو چراغ نشانگر روی صفحه - رنگ بدنه نقره ای -شستشوی آسان - صفحه جدا شونده
  4 خانه
  1400 وات
  دارای دو صفحه گریل و دو صفحه ساندویچ ساز
  ولتاژ 220-240 وات -دارای دو سینی گریل و ساندویچ ساز - استفاده برای انواع گریل مرغ ، ماهی ، گوشت و سبزیجات - دارای دو چراغ نشانگر روی صفحه - رنگ بدنه نقره ای -شستشوی آسان - صفحه جدا شونده