بخارپز فلر مدل SC 333

( Feller SC333 Steam Cooker )

دارای مخزن آب شفاف

دارای نشانگر میزان آب

دارای سینی قابل شستشو

قابلیت بخارپز کردن 6 عدد تخم مرغ در هر طبقه

0 ریال

در انبار موجود نیست

  بخارپز فلر مدل SC 333

  بخارپز فلر Feller مدل SC333WBK با توان 800 وات مناسب برای بخارپز کردن انواع مختلف مواد غذایی همراه با حفظ مواد مغذی آنها می باشد که برای مصارف خانگی طراحی شده است. این بخارپز مجهز به سه سبد مجزا با گنجایش کلی 9 لیتر بوده که به کمک آنها می توانید انواع مختلف مواد غذایی شامل سبزیجات، گوشت، مرغ، ماهی و غذاهای دریایی را بخار پز و آماده نمایید. کف هر سبد دارای 6 جایگاه برای قرار دادن تخم مرغ بوده و یک ظرف 1 لیتری برای تهیه برنج نیز همراه با دستگاه ارائه گردیده است.
  بخارپز 333 فلر مجهز به یک ولوم چرخشی با چراغ نشانگر جهت تنظیم زمان مورد نیاز پخت متناسب با نوع مواد غذایی می باشد که می توانید آن را از 0 تا 60 دقیقه تنظیم نمایید. .مخزن آب دستگاه ظرفیت بخاردهی تا 1 ساعت مداوم را دارد و در صورت نیاز برای پرکردن مجدد آب مخزن تنها کافیست از طریق ورودی های آب تعبیه شده روی دسته، مخزن را مجدداً پر کنید. بدنه نیمه شفاف مخزن به شما این امکان را می دهد تا میزان آب درون آن را مشاهده کنید، حداکثر میزان آب مجاز توسط یک نشانگر روی بدنه درج شده است. در صورت سرریز شدن شیرابه ی مواد غذایی، این شیرابه در سینی تعبیه شده زیر سبدها جمع آوری شده و به راحتی می توانید این قسمت را جدا کرده و بشویید. درب بخارپز دارای خروجی بخار بوده و از چکه کردن آب جلوگیری می کند.

  مشخصات کلی

  نوع : بخارپز
  ابعاد : طول 320، عرض 240 و ارتفاع 400 ميلي‌متر
  وزن : 2.3 کيلوگرم
  کشور سازنده : چین

  مشخصات فنی

  ظرفیت : 9 لیتر
  ظرفیت به نفر : 7 نفره
  صفحه نمایشگر :
  توضیحات صفحه نمایشگر :
  تایمر : 60 دقیقه ای
  دیگ قابل جدا شدن :
  توان مصرفی : 800 وات
  محفظه جمع آوری سیم :
  سایر مشخصات : دارای مخزن آب شفاف - دارای نشانگر میزان آب -دارای سینی قابل شستشو - قابلیت بخارپز کردن 6 عدد تخم مرغ در هر طبقه
  بخارپز
  طول 320، عرض 240 و ارتفاع 400 ميلي‌متر
  2.3 کيلوگرم
  چین
  9 لیتر
  7 نفره
  60 دقیقه ای
  800 وات
  دارای مخزن آب شفاف - دارای نشانگر میزان آب -دارای سینی قابل شستشو - قابلیت بخارپز کردن 6 عدد تخم مرغ در هر طبقه