توستر نان کنوود TTP-210

( )

دارای دکمه لغو عملکرد

عملکرد گرم کردن دوباره

محفظه جمع آوری سیم

قابلیت خاموش شدن خودکار

دارای 6 درجه حرارتی برای برشته کردن نان

 • 12 ماه گارانتی ویستا سرویس

5,000,000 ریال

در انبار موجود نیست

  توستر نان کنوود Kenwood مدل TTP210 با توان 1500 وات

  توستر نان کنوود Kenwood مدل TTP210 با توان 1500 وات لذت خوردن صبحانه ای دل چسب را با نان تازه و تنوری فراهم می کند. بدنه دستگاه به رنگ سفید و بسیار زیباست. این بدنه در حین کارکرد دستگاه هم چنان خنک می ماند و در صورت تماس دست مشکلی به وجود نخواهد آمد. طراحی کشیده بدنه امکان قرار دادن چهار نان تست را به صورت هم زمان فراهم می کند. هم چنین در داخل این جایگاه های طویل و عریض می توان به سهولت نان های بزرگ مانند بربری و سنگگ را قرار داد تا برشته شوند.
  از مزیت های توستر کنوود مجهز بودن به 6 درجه برشته کردن نان می باشد که با استفاده از این قابلیت می توان نان را به میزان دلخواه از قهوه ای تیره تا طلایی برشته کرد. ویژگی دیگر این توستر مجهز بودن به عملکرد یخ زدایی است که می توان با استفاده از آن ابتدا نان فریزر شده را یخ زدایی کرده و سپس آن را برشته نمود. به این ترتیب همواره می توان نان گرم تنوری در اختیار داشت. عملکرد گرم کردن مجدد یکی دیگر از مزیت های توستر کنوود می باشد که نان ها را بدون برشته کردن بیشتر فقط گرم می کند. اگر نان برشته شده سرد شود با استفاده از این قابلیت می توان نان را مجددأ گرم نمود. این دستگاه دارای دکمه توقف می باشد که می توان در حین عملکرد دستگاه در صورت نیاز عملکرد در حال انجام توستر را متوقف نمود.
  دسته واقع در کناره بدنه نان را در داخل جایگاه نان نگه می دارد. پس از اتمام زمان برشته شدن دسته به صورت خودکار نان را بالا می آورد. در زیر بدنه سینی خرده نان تعبیه شده است تا خرده نان های باقی مانده از نان های برشته شده داخل آن بریزد. این سینی قابل جدا شدن از بدنه بوده و می توان آن را به راحتی تمیز نمود. این توستر هم چنین دارای محفظه قرارگیری سیم در قسمت زیرین بدنه است که در هنگام عدم استفاده می توان سیم را در جایگاه مخصوص قرارداد.

  مشخصات کلی

  ابعاد : طول42- عمق.516- ارتفاع19.5 سانتی متر
  وزن : 2.5kg
  کشور سازنده : چین

  مشخصات فنی

  تعداد درگاه قرارگیری نان : 2 لاین
  قابلیت شست و شو :
  نمایشگر :
  کشوی جمع آوری خرده نان :
  قابلیت تنظیم حرارت :
  قابلیت یخ زدایی :
  قابلیت قطع خودکار :
  دکمه توقف عملیات :
  توان مصرفی : 1500 وات
  سایر مشخصات : محفظه جمع آوری سیم - دارای 6 درجه حرارتی برای برشته کردن نان - عملکرد گرم کردن دوباره - قابلیت خاموش شدن خودکار - دارای دکمه لغو عملکرد -
  طول42- عمق.516- ارتفاع19.5 سانتی متر
  2.5kg
  چین
  2 لاین
  1500 وات
  محفظه جمع آوری سیم - دارای 6 درجه حرارتی برای برشته کردن نان - عملکرد گرم کردن دوباره - قابلیت خاموش شدن خودکار - دارای دکمه لغو عملکرد -