برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

حریم خصوصی

حــریم خصوصی و امــنیت

حریم خصوصی، به عنوان یکی از نیازهای اساسی بشر که کرامت انسانی را برای وی به ارمغان میآورد, قلمرویی از زندگی هر فرد است، که انتظار دارد دیگران بدون رضایتش به آن قلمرو وارد نشوند یا به اطلاعات آن قلمرو دسترسی نداشته باشند. در نهایت میتوان اینگونه بیان نمود که حفظ حریم خصوصی باعث اعتماد کاربران به یک فروشگاه اینترنتی خواهد شد.

یکی از موانع مهم برای معاملات الکترونیکی نا امیدی و سرخوردگی در نقض حریم خصوصی مصرف کنند گان می باشد. تحقیقات نشان می دهد که مصرف کنندگان نگران هستند که ممکن است فروشگاه اینترنتی مشخصات مشتریان را با استفاده از اطلاعات و تلاش برای فروش محصولات بیشتر در اختیار شرکتهای دیگر قرار دهد. برداشت کاربران از اعتبار امنیتی و حریم خصوصی ممکن است بر روی قصد استفاده مشتریان از فروشگاه های اینترنتی اثر گذارد. بنابراین احساس ترس از فاش اطلاعات شخصی و احساس نا امنی تاثیر منفی در مورد استفاده از فروشگاه های اینترنتی دارد.

حفظ امنیت و حریم شخصی مشتریان به عنوان مهم ترین چالش پیش روی آینده وایت کالا قرار دارد, و به علم به این موضوع و احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است, برای خرید,ثبت نظر و استفاده از دیگر امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارشات, اطلاعاتی مانند آدرس,شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیتهای وایت کالا قانونی و طبق قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد و طی فرایند خرید,فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می شود.در نتیجه وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی الزامی میباشد.آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت میکند تنها آدرس ایمیل و تلفن های مورد تایید است که تمام مکاتبات لازم از طریق آنها صورت میگیرد از این رو در صورت واگذاری آنها تغییرات را در پروفایل خود منظور کنید.

پیامک:شماره های30007002135246 و 50004000409455 شماره ها سامانه ارسال پیامک وایت کالا میباشند که از این طریق وضیعت پردازش سفارشات,خدمات و رویدادها را به اطلاع کاربران و مشتریان میرساند.(توجه کنید که امکان دریافت پیامک های شما از طریق شماره های مذکور وجود دارد).

*محافظت از نام کاربری و رمز عبور به عهده خود کاربر میباشد و در صورت افشا و سوء استفاده از آنها وایت کالا هیچ مسؤلیتی را عهده دار نمی باشد.

وایت کالا برای توسعه در جامعه نیاز به جلب اعتماد کاربران دارد, بدین معنی که باید برای پذیرش و  جلب اطمینان و اعتماد مشتریان زیرساختهای لازم را فراهم کند, (از کوکی‌ها تنها به منظور تجربه بهتر کاربر استفاده می‌شود و به هیچ‌عنوان مصارف تبلیغاتی یا مواردی که کوچکترین مزاحمتی برای کاربر داشته باشد برای این کوکی‌ها در نظر گرفته نخواهد شد. به عنوان مثال یکی از موارد استفاده از کوکی‌ها این است که شما بعد از یک بار ورود به وب‌سایت دوباره نیاز به وارد کردن اطلاعات خود نداشته باشید و به طور خودکار در سایت وارد شوید).

فراهم آوردن تجربه ی خریدی امن, راحت و خوشایند, تلاش و امیدواری مجموعه وایت کالا می باشد.


اطلاعات تماس(تلفن و فکس):

021-33519848

آدرس:تهران , خیابان ۱۷ شهریور , خیابان عبدالرضا شیرازی , کوچه بکماز , پلاک ۱۸ , واحد ۳

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم